RT2512FKE0721RL
MFR.Part #
RT2512FKE0721RL
JLCPCB Part #
C876788
Description
-55℃~+125℃ 21Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS