MFR50SFBE52-1M65
MFR.Part #
MFR50SFBE52-1M65
JLCPCB Part #
C1378062
Description
-55℃~+155℃ 1.65MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS