AC2010FK-0760K4L
MFR.Part #
AC2010FK-0760K4L
JLCPCB Part #
C4082628
Description
-55℃~+155℃ 60.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS