RT2512CKB0710K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2512CKB0710K7L
JLCPCB Part #
C4031155
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 10.7kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS