RT2512CKB0712K7L
MFR.Part #
RT2512CKB0712K7L
JLCPCB Part #
C4240474
Description
-55℃~+125℃ 12.7kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS