AHA80AFB-1R24
MFR.Part #
AHA80AFB-1R24
JLCPCB Part #
C1568998
Description
1.24Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS