CRGS2512J3M9
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGS2512J3M9
JLCPCB Part #
C4166879
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 3.9MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS