RT2512BKE07191KL
MFR.Part #
RT2512BKE07191KL
JLCPCB Part #
C4285500
Description
-55℃~+125℃ 191kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS