AA1206FR-07120KL
MFR.Part #
AA1206FR-07120KL
JLCPCB Part #
C4306756
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS