YC248-FR-075K1L
MFR.Part #
YC248-FR-075K1L
JLCPCB Part #
C1735436
Description
16 5.1kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS