RT1206BRE0733RL
MFR.Part #
RT1206BRE0733RL
JLCPCB Part #
C871248
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 33Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS