RT2512BKE07178RL
MFR.Part #
RT2512BKE07178RL
JLCPCB Part #
C3990205
Description
-55℃~+125℃ 178Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS