AA1206FR-071M5L
MFR.Part #
AA1206FR-071M5L
JLCPCB Part #
C2114423
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS