RC0805FR-07301RP
MFR.Part #
RC0805FR-07301RP
JLCPCB Part #
C20162757
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS