AT0603DRE0748K7L
MFR.Part #
AT0603DRE0748K7L
JLCPCB Part #
C2106616
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS