RT2512BKE0714RL
MFR.Part #
RT2512BKE0714RL
JLCPCB Part #
C4215623
Description
-55℃~+125℃ 14Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS