RT2512CKB0751KL
MFR.Part #
RT2512CKB0751KL
JLCPCB Part #
C4086993
Description
-55℃~+125℃ 51kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS