RC0603JR-1013KL
MFR.Part #
RC0603JR-1013KL
JLCPCB Part #
C6751937
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS