RT2512BKD07300RL
MFR.Part #
RT2512BKD07300RL
JLCPCB Part #
C876725
Description
-55℃~+125℃ 300Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS