RT2512BKD07100RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2512BKD07100RL
JLCPCB Part #
C876698
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS