RC0402FR-13681KL
MFR.Part #
RC0402FR-13681KL
JLCPCB Part #
C6378094
Description
-55℃~+155℃ 63mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS