AHA50AJB-0R43
MFR.Part #
AHA50AJB-0R43
JLCPCB Part #
C6123195
Description
430mΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS