RT2512BKD0718RL
MFR.Part #
RT2512BKD0718RL
JLCPCB Part #
C876708
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS