RLC63-R430JTE
MFR.Part #
RLC63-R430JTE
JLCPCB Part #
C2598212
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1W 430mΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS