RT2512BKD0718KL
MFR.Part #
RT2512BKD0718KL
JLCPCB Part #
C7353874
Description
-55℃~+125℃ 18kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS