RC0603DR-071K43L
MFR.Part #
RC0603DR-071K43L
JLCPCB Part #
C858892
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS