RT2512BKD07162RL
MFR.Part #
RT2512BKD07162RL
JLCPCB Part #
C7303343
Description
-55℃~+125℃ 162Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS