SLR1TTE7152F
MFR.Part #
SLR1TTE7152F
JLCPCB Part #
C3937504
Description
-55℃~+180℃ 1W 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS