RT2512BKD07412RL
MFR.Part #
RT2512BKD07412RL
JLCPCB Part #
C5739262
Description
-55℃~+125℃ 412Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS