ERJ-1TNF1181U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1181U
JLCPCB Part #
C2147433
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS