RT2010FKE0736KL
MFR.Part #
RT2010FKE0736KL
JLCPCB Part #
C2129773
Description
-55℃~+125℃ 200V 36kΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS