YC102-JR-07100RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC102-JR-07100RL
JLCPCB Part #
C854590
Package
0201x2
Description
100Ω 2 31mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS