FMP300FRF73-4R02
MFR.Part #
FMP300FRF73-4R02
JLCPCB Part #
C3360350
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.02Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS