RC0603DR-076K34L
MFR.Part #
RC0603DR-076K34L
JLCPCB Part #
C4230885
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS