RT2010FKE0727KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2010FKE0727KL
JLCPCB Part #
C876653
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 27kΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS