RT1210BRD0780R6L
MFR.Part #
RT1210BRD0780R6L
JLCPCB Part #
C1700087
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS