RT2010FKE07127KL
MFR.Part #
RT2010FKE07127KL
JLCPCB Part #
C3981525
Description
-55℃~+125℃ 127kΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS