RT2010DKE07910RL
MFR.Part #
RT2010DKE07910RL
JLCPCB Part #
C4305726
Description
-55℃~+125℃ 500mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS