AA1206FR-0712RL
MFR.Part #
AA1206FR-0712RL
JLCPCB Part #
C4281187
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS