SR2512JK-07510RL
MFR.Part #
SR2512JK-07510RL
JLCPCB Part #
C876896
Description
-55℃~+155℃ 1W 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS