MFR-12FTE52-47K
MFR.Part #
MFR-12FTE52-47K
JLCPCB Part #
C172905
Description
-55℃~+155℃ 167mW 47kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS