RT2010DKE07442RL
MFR.Part #
RT2010DKE07442RL
JLCPCB Part #
C4077276
Description
-55℃~+125℃ 442Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS