AHA50AFB-3R
MFR.Part #
AHA50AFB-3R
JLCPCB Part #
C6464482
Description
3Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS