AT1206CRD072K15L
MFR.Part #
AT1206CRD072K15L
JLCPCB Part #
C857817
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS