RT2010DKE072K71L
MFR.Part #
RT2010DKE072K71L
JLCPCB Part #
C4327020
Description
-55℃~+125℃ 2.71kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS