SQP25AJB-82K
MFR.Part #
SQP25AJB-82K
JLCPCB Part #
C1407747
Package
Plugin,60x14mm
Description
-55℃~+155℃ 25W 82kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,60x14mm Through Hole Resistors ROHS