RC2512FK-07316RL
MFR.Part #
RC2512FK-07316RL
JLCPCB Part #
C877959
Description
-55℃~+155℃ 1W 316Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS