RT2010DKE072K21L
MFR.Part #
RT2010DKE072K21L
JLCPCB Part #
C1715849
Description
-55℃~+125℃ 2.21kΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS