RT2010DKE07110KL
MFR.Part #
RT2010DKE07110KL
JLCPCB Part #
C4345680
Description
-55℃~+125℃ 110kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS