RT2010DKE07910KL
MFR.Part #
RT2010DKE07910KL
JLCPCB Part #
C1715373
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 910kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS